ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Życie Kotów

autor: ngupakarti    id motywu: 2837
Tapeta Życie Kotów
Tapeta Życie Kotów
Tapeta Życie Kotów
Tapeta Życie Kotów
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Życie Kotów - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Życie Kotów. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Życie Kotów wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Życie Kotów charakteryzuje naturalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Życie Kotów w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Życie Kotów w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Życie Kotów. 

Wzornictwo tapety Życie Kotów

Na tapecie Życie Kotów dominujące są wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Życie Kotów

Tapeta Życie Kotów ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na porysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Życie Kotów odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Życie Kotów

Tapetę Życie Kotów klei się dościany w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.