Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zwierzęta z Ornamentami

autor: Yana Alisovna    id motywu: 2838
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami Tapeta Zwierzęta z Ornamentami Tapeta Zwierzęta z Ornamentami

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Zwierzęta z Ornamentami - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, kolor ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych dcienieach. Można także zastosować tapetę Zwierzęta z Ornamentami. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Zwierzęta z Ornamentami wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Zwierzęta z Ornamentami charakteryzuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Zwierzęta z Ornamentami w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Zwierzęta z Ornamentami w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Zwierzęta z Ornamentami. 

Wzornictwo tapety Zwierzęta z Ornamentami

Na tapecie Zwierzęta z Ornamentami dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Zwierzęta z Ornamentami

Tapeta Zwierzęta z Ornamentami ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Zwierzęta z Ornamentami odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Zwierzęta z Ornamentami

Tapetę Zwierzęta z Ornamentami klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.