Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zwierzęta z Ornamentami

autor: Yana Alisovna    id motywu: 2838
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Tapeta Zwierzęta z Ornamentami
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Zwierzęta z Ornamentami - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, kolor ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych dcienieach. Można także zastosować tapetę Zwierzęta z Ornamentami. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Zwierzęta z Ornamentami wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Zwierzęta z Ornamentami charakteryzuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Zwierzęta z Ornamentami w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Zwierzęta z Ornamentami w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Zwierzęta z Ornamentami. 

Wzornictwo tapety Zwierzęta z Ornamentami

Na tapecie Zwierzęta z Ornamentami dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Zwierzęta z Ornamentami

Tapeta Zwierzęta z Ornamentami ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Zwierzęta z Ornamentami odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Zwierzęta z Ornamentami

Tapetę Zwierzęta z Ornamentami klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.