Strona główna / Tapety / Kolorystyka / Zielone
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm

autor: Nadezda Grapes    id motywu: 2692
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność od niepamiętnych czasów wpływała na każdego kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia nastrój. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje ochotę na więcej. Czy da się utrwalić poczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Żółte i Zielone Liście Palm.  

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm występuje w bogatej kolorystyce i wzorach. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Żółte i Zielone Liście Palm o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten widok roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatowy w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, różowy, szarość, pomarańczowy, żółty, biel, ecru, bordo, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Żółte i Zielone Liście Palm nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Żółte i Zielone Liście Palm. Można nią ozdobić większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Żółte i Zielone Liście Palm

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też określoną odporność ogniową. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Żółte i Zielone Liście Palm bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do powierzchni.