ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm

autor: Nadezda Grapes    id motywu: 2692
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność od niepamiętnych czasów wpływała na każdego kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia nastrój. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje ochotę na więcej. Czy da się utrwalić poczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Żółte i Zielone Liście Palm.  

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm występuje w bogatej kolorystyce i wzorach. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Żółte i Zielone Liście Palm o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten widok roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatowy w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, różowy, szarość, pomarańczowy, żółty, biel, ecru, bordo, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Żółte i Zielone Liście Palm nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Żółte i Zielone Liście Palm. Można nią ozdobić większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Żółte i Zielone Liście Palm

Tapeta Żółte i Zielone Liście Palm ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też określoną odporność ogniową. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Żółte i Zielone Liście Palm bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do powierzchni.