ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Znak X

autor: Sini4ka    id motywu: 2823
Tapeta Znak X
Tapeta Znak X
Tapeta Znak X
Tapeta Znak X
Tapeta Znak X
Tapeta Znak X
Tapeta Znak X
Tapeta Znak X
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Znak X - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -umeblowanie, odcień ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Znak X. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu nordic.

Tapeta Znak X wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Znak X charakteryzuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Znak X w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Znak X w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Znak X. 

Wzornictwo tapety Znak X

Na tapecie Znak X dominują wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Znak X

Tapeta Znak X posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Znak X redukuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Znak X

Tapetę Znak X klei się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.