Strona główna / Tapety / Kategorie / Glamour
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Złote Tropikalne Liście

autor: purplebird    id motywu: 2461
Tapeta Złote Tropikalne Liście
Tapeta Złote Tropikalne Liście
Tapeta Złote Tropikalne Liście
Tapeta Złote Tropikalne Liście
Tapeta Złote Tropikalne Liście Tapeta Złote Tropikalne Liście Tapeta Złote Tropikalne Liście Tapeta Złote Tropikalne Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Rośliny zawsze wpływała na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się utrwalić uczucie wiecznego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Złote Tropikalne Liście.  

Tapeta Złote Tropikalne Liście – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Złote Tropikalne Liście występuje w różnych barwach i wzorach. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Złote Tropikalne Liście o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten widok roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Złote Tropikalne Liście to przyroda w wielu odsłonach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w przeróżnych barwach – zielony, niebieski, różowy, szary, organge, złoty, biały, ecru, bordo, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Złote Tropikalne Liście jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Złote Tropikalne Liście w salonie

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Złote Tropikalne Liście. Można tą tapetą ozdobić duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Złote Tropikalne Liście to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Złote Tropikalne Liście

Tapeta Złote Tropikalne Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na różne porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Złote Tropikalne Liście bardzo prosto klei się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.