ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Złote streszczenie geometryczne

autor: Olgastocker    id motywu: 2719
Tapeta Złote streszczenie geometryczne
Tapeta Złote streszczenie geometryczne
Tapeta Złote streszczenie geometryczne
Tapeta Złote streszczenie geometryczne Tapeta Złote streszczenie geometryczne Tapeta Złote streszczenie geometryczne

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Złote streszczenie geometryczne

Styl minimalistycznystaje się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Złote streszczenie geometryczne

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Złote streszczenie geometryczne to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Złote streszczenie geometryczne pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Złote streszczenie geometryczne. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Złote streszczenie geometryczne zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Złote streszczenie geometryczne Tapeta Złote streszczenie geometryczne ma dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Złote streszczenie geometryczne. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i chwilę poczekać.