ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Złote Pierścienie

autor: dinadankersdesign    id motywu: 2879
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie Tapeta Złote Pierścienie Tapeta Złote Pierścienie Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Złote Pierścienie

Styl minimal artstaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Złote Pierścienie

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zieleń, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Złote Pierścienie to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Złote Pierścienie pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Złote Pierścienie. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Złote Pierścienie zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Złote Pierścienie Tapeta Złote Pierścienie ma dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Złote Pierścienie. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.