ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Złote Pierścienie

autor: dinadankersdesign    id motywu: 2879
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Tapeta Złote Pierścienie
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Złote Pierścienie

Styl minimal artstaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Złote Pierścienie

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zieleń, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Złote Pierścienie to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Złote Pierścienie pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Złote Pierścienie. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Złote Pierścienie zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Złote Pierścienie Tapeta Złote Pierścienie ma dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Złote Pierścienie. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.