ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Złote Krople Deszczu

autor: Margarita    id motywu: 2822
Tapeta Złote Krople Deszczu
Tapeta Złote Krople Deszczu
Tapeta Złote Krople Deszczu
Tapeta Złote Krople Deszczu
Tapeta Złote Krople Deszczu
Tapeta Złote Krople Deszczu
Tapeta Złote Krople Deszczu
Tapeta Złote Krople Deszczu
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Złote Krople Deszczu - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -umeblowanie, kolor ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Złote Krople Deszczu. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Złote Krople Deszczu wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Złote Krople Deszczu cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Złote Krople Deszczu w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Złote Krople Deszczu w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Złote Krople Deszczu. 

Wzornictwo tapety Złote Krople Deszczu

Na tapecie Złote Krople Deszczu dominują wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Szare oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Złote Krople Deszczu

Tapeta Złote Krople Deszczu posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Złote Krople Deszczu odbija promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Złote Krople Deszczu

Tapetę Złote Krople Deszczu przykleja się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.