ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Złote Karo

autor: Olgastocker    id motywu: 2719
Tapeta Złote Karo
Tapeta Złote Karo
Tapeta Złote Karo
Tapeta Złote Karo
Tapeta Złote Karo
Tapeta Złote Karo
Tapeta Złote Karo
Tapeta Złote Karo
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Złote Karo

Styl minimalistycznystaje się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Złote Karo

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Złote Karo to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Złote Karo pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Złote Karo. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Złote Karo zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Złote Karo Tapeta Złote Karo ma dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Złote Karo. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i chwilę poczekać.