ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielone Spadające Liście

autor: Viktoriia    id motywu: 2848
Tapeta Zielone Spadające Liście
Tapeta Zielone Spadające Liście
Tapeta Zielone Spadające Liście
Tapeta Zielone Spadające Liście
Tapeta Zielone Spadające Liście
Tapeta Zielone Spadające Liście
Tapeta Zielone Spadające Liście
Tapeta Zielone Spadające Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Zielone Spadające Liście

Styl minimal artstaje się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu fachowców doskonale znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Zielone Spadające Liście

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwień, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Zielone Spadające Liście to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Zielone Spadające Liście będzie pasowała do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Zielone Spadające Liście. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Zielone Spadające Liście zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Zielone Spadające Liście Tapeta Zielone Spadające Liście posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Zielone Spadające Liście. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.