ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielone Obrysy Liści

autor: Julia Pavlenko    id motywu: 2666
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność zawsze działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu od razu poprawia humor. Patrząc zieleń relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Zielone Obrysy Liści.  

Tapeta Zielone Obrysy Liści – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Zielone Obrysy Liści występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Zielone Obrysy Liści o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się odprężeni. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Zielone Obrysy Liści to natura w różnych odmianach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, błękitny, różowy, szary, pomarańcz, złoty, biel, ecru, bordowy, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Zielone Obrysy Liści jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Zielone Obrysy Liści w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Zielone Obrysy Liści. Można nią ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Zielone Obrysy Liści to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Zielone Obrysy Liści

Tapeta Zielone Obrysy Liści ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Zielone Obrysy Liści bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.