ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielone Obrysy Liści

autor: Julia Pavlenko    id motywu: 2666
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta Zielone Obrysy Liści Tapeta Zielone Obrysy Liści Tapeta Zielone Obrysy Liści Tapeta Zielone Obrysy Liści
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność zawsze działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu od razu poprawia humor. Patrząc zieleń relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Zielone Obrysy Liści.  

Tapeta Zielone Obrysy Liści – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Zielone Obrysy Liści występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Zielone Obrysy Liści o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się odprężeni. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Zielone Obrysy Liści to natura w różnych odmianach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, błękitny, różowy, szary, pomarańcz, złoty, biel, ecru, bordowy, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Zielone Obrysy Liści jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Zielone Obrysy Liści w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Zielone Obrysy Liści. Można nią ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Zielone Obrysy Liści to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Zielone Obrysy Liści

Tapeta Zielone Obrysy Liści ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Zielone Obrysy Liści bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.