Strona główna / Tapety / Kategorie / Akwarele
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielone Liście i Łodygi

autor: Veris Studio    id motywu: 2664
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując zieleń relaksujemy się, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje ochotę na więcej. Czy można utrwalić poczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Zielone Liście i Łodygi.  

Tapeta Zielone Liście i Łodygi – uderzająca moc roślin

Tapeta Zielone Liście i Łodygi występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Zielone Liście i Łodygi o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten widok roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Zielone Liście i Łodygi to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie znaleźć można kolorowy wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, różowy, szary, pomarańczowy, żółty, biały, kremowy, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Zielone Liście i Łodygi nie ma sobie równych. Ujrzymy wyspę czarno-białych palm, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Zielone Liście i Łodygi w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Zielone Liście i Łodygi. Można tą tapetą ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Zielone Liście i Łodygi to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Zielone Liście i Łodygi

Tapeta Zielone Liście i Łodygi ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też określoną odporność ogniową. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Zielone Liście i Łodygi bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ściany.