Strona główna / Tapety / Kategorie / Akwarele
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielone Liście i Łodygi

autor: Veris Studio    id motywu: 2664
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta Zielone Liście i Łodygi Tapeta Zielone Liście i Łodygi Tapeta Zielone Liście i Łodygi Tapeta Zielone Liście i Łodygi
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując zieleń relaksujemy się, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje ochotę na więcej. Czy można utrwalić poczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Zielone Liście i Łodygi.  

Tapeta Zielone Liście i Łodygi – uderzająca moc roślin

Tapeta Zielone Liście i Łodygi występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Zielone Liście i Łodygi o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten widok roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Zielone Liście i Łodygi to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie znaleźć można kolorowy wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, różowy, szary, pomarańczowy, żółty, biały, kremowy, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Zielone Liście i Łodygi nie ma sobie równych. Ujrzymy wyspę czarno-białych palm, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Zielone Liście i Łodygi w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Zielone Liście i Łodygi. Można tą tapetą ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Zielone Liście i Łodygi to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Zielone Liście i Łodygi

Tapeta Zielone Liście i Łodygi ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też określoną odporność ogniową. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Zielone Liście i Łodygi bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ściany.