ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielone Kontury Liści

autor: nadiinko    id motywu: 2857
Tapeta Zielone Kontury Liści
Tapeta Zielone Kontury Liści
Tapeta Zielone Kontury Liści
Tapeta Zielone Kontury Liści
Tapeta Zielone Kontury Liści
Tapeta Zielone Kontury Liści
Tapeta Zielone Kontury Liści
Tapeta Zielone Kontury Liści
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Zielone Kontury Liści

Styl minimalistycznystał się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców doskonale znających charakterystykę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Zielone Kontury Liści

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zielony, orange, żółty mają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biała i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Zielone Kontury Liści to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Zielone Kontury Liści pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Zielone Kontury Liści. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Zielone Kontury Liści zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Zielone Kontury Liści Tapeta Zielone Kontury Liści posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Zielone Kontury Liści. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.