ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy

autor: good_mood    id motywu: 2643
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Patrząc zieleń wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje ochotę na więcej. Czy można przedłużyć poczucie ciągłego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Zielone i Brązowe Palmy.  

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Zielone i Brązowe Palmy o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Zielone i Brązowe Palmy to natura w wielu odmianach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w różnych barwach – zieleń, niebieski, róż, szary, pomarańcz, złoty, biały, ecru, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Zielone i Brązowe Palmy nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy w pokoju

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Zielone i Brązowe Palmy. Można tą tapetą wyłożyć większy i mały pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Zielone i Brązowe Palmy to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Zielone i Brązowe Palmy

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też pewną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Zielone i Brązowe Palmy bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ścian.