ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy

autor: good_mood    id motywu: 2643
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta Zielone i Brązowe Palmy Tapeta Zielone i Brązowe Palmy Tapeta Zielone i Brązowe Palmy
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Patrząc zieleń wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje ochotę na więcej. Czy można przedłużyć poczucie ciągłego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Zielone i Brązowe Palmy.  

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Zielone i Brązowe Palmy o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Zielone i Brązowe Palmy to natura w wielu odmianach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w różnych barwach – zieleń, niebieski, róż, szary, pomarańcz, złoty, biały, ecru, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Zielone i Brązowe Palmy nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy w pokoju

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Zielone i Brązowe Palmy. Można tą tapetą wyłożyć większy i mały pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Zielone i Brązowe Palmy to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Zielone i Brązowe Palmy

Tapeta Zielone i Brązowe Palmy ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też pewną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Zielone i Brązowe Palmy bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ścian.