ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielona Monstera i Palmy

autor: good_mood    id motywu: 2680
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy Tapeta Zielona Monstera i Palmy Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia nastrój. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy można przedłużyć poczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Zielona Monstera i Palmy.  

Tapeta Zielona Monstera i Palmy – uderzająca moc zieleni

Tapeta Zielona Monstera i Palmy występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Zielona Monstera i Palmy o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Zielona Monstera i Palmy to natura w wielu odmianach. Na tapecie odnajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, niebieski, róż, szarość, organge, złoty, biały, ecru, bordowy, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Zielona Monstera i Palmy jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Zielona Monstera i Palmy w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Zielona Monstera i Palmy. Można nią wyłożyć duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Zielona Monstera i Palmy to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Zielona Monstera i Palmy

Tapeta Zielona Monstera i Palmy ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także określoną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Zielona Monstera i Palmy bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ściany.