ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielona Monstera i Palmy

autor: good_mood    id motywu: 2680
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Tapeta Zielona Monstera i Palmy
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia nastrój. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy można przedłużyć poczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Zielona Monstera i Palmy.  

Tapeta Zielona Monstera i Palmy – uderzająca moc zieleni

Tapeta Zielona Monstera i Palmy występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Zielona Monstera i Palmy o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Zielona Monstera i Palmy to natura w wielu odmianach. Na tapecie odnajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, niebieski, róż, szarość, organge, złoty, biały, ecru, bordowy, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Zielona Monstera i Palmy jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Zielona Monstera i Palmy w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Zielona Monstera i Palmy. Można nią wyłożyć duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Zielona Monstera i Palmy to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Zielona Monstera i Palmy

Tapeta Zielona Monstera i Palmy ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także określoną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Zielona Monstera i Palmy bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ściany.