ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zielona Mandala

autor: somber    id motywu: 2775
Tapeta Zielona Mandala
Tapeta Zielona Mandala
Tapeta Zielona Mandala
Tapeta Zielona Mandala
Tapeta Zielona Mandala
Tapeta Zielona Mandala
Tapeta Zielona Mandala
Tapeta Zielona Mandala
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety w ornamenty: delikatne detale, które zmienią Twoją przestrzeń

Dzięki delikatnym i ciepłym szczegółom, tapeta samoprzylepna lub na podkładzie flizelinowym - ma silny skutek wizualny, jednocześnie odsłaniając swój delikatny charakter. piękne szczegóły dodają uroku rodzimej atmosferze, a bogate, złote urozmaicenia mogą dodać odrobinę refleksu i wyrafinowania. Łatwy do użycia w każdym wnętrzu, aby oświetlić ściany i dodać trochę ornamentowej inspiracji do domu.  

Tapeta Zielona Mandala na wymiar – ornamenty

Wystarczy wszechstronny, delikatny szablon tapety Zielona Mandala, aby dodać znaczącą modyfikacje w pomieszczeniu. Idealny do salonu, sypialni, ale także do kuchni i łazienki. Nadaje szlachetny formę i dobrze uzupełnia ze kreatywnymi, nowoczesnymi meblami. W naszym sklepie każde zamówienie jest "szyte na miarę", a więc nie dokładamy zbędnego materiału. Podczas zamawiania wystarczy wpisać wymiar ściany i samodzielnie określić skalę wybranego wzoru. Nic prostrzego!