ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zaśnieżony Las

autor: Светлана Харчук    id motywu: 2796
Tapeta Zaśnieżony Las
Tapeta Zaśnieżony Las
Tapeta Zaśnieżony Las
Tapeta Zaśnieżony Las
Tapeta Zaśnieżony Las
Tapeta Zaśnieżony Las
Tapeta Zaśnieżony Las
Tapeta Zaśnieżony Las
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Zaśnieżony Las - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także zastosować tapetę Zaśnieżony Las. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Zaśnieżony Las wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Zaśnieżony Las cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Zaśnieżony Las w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Zaśnieżony Las w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Zaśnieżony Las. 

Wzornictwo tapety Zaśnieżony Las

Na tapecie Zaśnieżony Las dominują wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Zaśnieżony Las

Tapeta Zaśnieżony Las ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Zaśnieżony Las eliminuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Zaśnieżony Las

Tapetę Zaśnieżony Las przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.