ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zakochani Latem

autor: Toltemara    id motywu: 2813
Tapeta Zakochani Latem
Tapeta Zakochani Latem
Tapeta Zakochani Latem
Tapeta Zakochani Latem
Tapeta Zakochani Latem
Tapeta Zakochani Latem
Tapeta Zakochani Latem
Tapeta Zakochani Latem
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Zakochani Latem - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, odcień ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można także zastosować tapetę Zakochani Latem. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Zakochani Latem wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Zakochani Latem cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Zakochani Latem w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Zakochani Latem w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Zakochani Latem. 

Wzornictwo tapety Zakochani Latem

Na tapecie Zakochani Latem dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i szkice flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Zakochani Latem

Tapeta Zakochani Latem ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Zakochani Latem odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Zakochani Latem

Tapetę Zakochani Latem przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.