ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Zachód na Plaży

autor: MSNTY    id motywu: 2842
Tapeta Zachód na Plaży
Tapeta Zachód na Plaży
Tapeta Zachód na Plaży
Tapeta Zachód na Plaży Tapeta Zachód na Plaży Tapeta Zachód na Plaży
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Zachód na Plaży

Styl minimalistycznystał się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających charakterystykę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Zachód na Plaży

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty mają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Zachód na Plaży to świetna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Zachód na Plaży pasuje do każdego wnętrza

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Zachód na Plaży. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Zachód na Plaży zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Zachód na Plaży Tapeta Zachód na Plaży posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Zachód na Plaży. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.