ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta X krzyż geometryczny wzór

autor: kotina    id motywu: 2852
Tapeta X krzyż geometryczny wzór
Tapeta X krzyż geometryczny wzór
Tapeta X krzyż geometryczny wzór
Tapeta X krzyż geometryczny wzór Tapeta X krzyż geometryczny wzór Tapeta X krzyż geometryczny wzór

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym X krzyż geometryczny wzór

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna X krzyż geometryczny wzór

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, pomarańczowy, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta X krzyż geometryczny wzór to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta X krzyż geometryczny wzór będzie pasowała do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą X krzyż geometryczny wzór. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą X krzyż geometryczny wzór zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębsze treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety X krzyż geometryczny wzór Tapeta X krzyż geometryczny wzór ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę X krzyż geometryczny wzór. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do ściany i chwilę poczekać.