ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wzór z zielonym

autor: Viktoriia    id motywu: 2848
Tapeta Wzór z zielonym
Tapeta Wzór z zielonym
Tapeta Wzór z zielonym
Tapeta Wzór z zielonym Tapeta Wzór z zielonym Tapeta Wzór z zielonym

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Wzór z zielonym

Styl minimal artstaje się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu fachowców doskonale znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Wzór z zielonym

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwień, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Wzór z zielonym to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Wzór z zielonym będzie pasowała do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Wzór z zielonym. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Wzór z zielonym zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Wzór z zielonym Tapeta Wzór z zielonym posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Wzór z zielonym. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.