ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta wzór z lasu

autor: nataka    id motywu: 2594
Tapeta wzór z lasu
Tapeta wzór z lasu
Tapeta wzór z lasu
Tapeta wzór z lasu Tapeta wzór z lasu Tapeta wzór z lasu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta wzór z lasu - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę wzór z lasu. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta wzór z lasu wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę wzór z lasu charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie wzór z lasu w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta wzór z lasu w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę wzór z lasu. 

Wzornictwo tapety wzór z lasu

Na tapecie wzór z lasu dominują wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety wzór z lasu

Tapeta wzór z lasu posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety wzór z lasu eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety wzór z lasu

Tapetę wzór z lasu przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.