ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wzór w błękitne liście

autor: AngellozOlga    id motywu: 2827
Tapeta Wzór w błękitne liście
Tapeta Wzór w błękitne liście
Tapeta Wzór w błękitne liście
Tapeta Wzór w błękitne liście Tapeta Wzór w błękitne liście Tapeta Wzór w błękitne liście

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Wzór w błękitne liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Wzór w błękitne liście. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Wzór w błękitne liście wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Wzór w błękitne liście wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Wzór w błękitne liście w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Wzór w błękitne liście w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Wzór w błękitne liście. 

Wzornictwo tapety Wzór w błękitne liście

Na tapecie Wzór w błękitne liście dominują wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Wzór w błękitne liście

Tapeta Wzór w błękitne liście posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Wzór w błękitne liście redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Wzór w błękitne liście

Tapetę Wzór w błękitne liście przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.