ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wzór ładny kwiat

autor: Maria    id motywu: 2808
Tapeta Wzór ładny kwiat
Tapeta Wzór ładny kwiat
Tapeta Wzór ładny kwiat
Tapeta Wzór ładny kwiat Tapeta Wzór ładny kwiat Tapeta Wzór ładny kwiat

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Wzór ładny kwiat - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, kolor ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Wzór ładny kwiat. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Wzór ładny kwiat wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Wzór ładny kwiat cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Wzór ładny kwiat w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Wzór ładny kwiat w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Wzór ładny kwiat. 

Wzornictwo tapety Wzór ładny kwiat

Na tapecie Wzór ładny kwiat dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Wzór ładny kwiat

Tapeta Wzór ładny kwiat ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Wzór ładny kwiat redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Wzór ładny kwiat

Tapetę Wzór ładny kwiat przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.