ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wzór ładny koty

autor: ngupakarti    id motywu: 2837
Tapeta Wzór ładny koty
Tapeta Wzór ładny koty
Tapeta Wzór ładny koty
Tapeta Wzór ładny koty Tapeta Wzór ładny koty Tapeta Wzór ładny koty

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Wzór ładny koty - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Wzór ładny koty. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Wzór ładny koty wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Wzór ładny koty charakteryzuje naturalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Wzór ładny koty w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Wzór ładny koty w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Wzór ładny koty. 

Wzornictwo tapety Wzór ładny koty

Na tapecie Wzór ładny koty dominujące są wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Wzór ładny koty

Tapeta Wzór ładny koty ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na porysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Wzór ładny koty odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Wzór ładny koty

Tapetę Wzór ładny koty klei się dościany w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.