ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście

autor: lisima    id motywu: 2678
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność zawsze działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, leśnego krajobrazu od razu poprawia nastrój. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy można przedłużyć poczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście.  

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście występuje w bogatej kolorystyce i wzorach. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Wyblakłe Egzotyczne Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście to przyroda w różnych odsłonach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, błękitny, różowy, szarość, pomarańcz, żółty, biały, kremowy, bordo, czerń, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzory na tapecie Wyblakłe Egzotyczne Liście nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście. Można nią wyłożyć większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Wyblakłe Egzotyczne Liście

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Wyblakłe Egzotyczne Liście bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ścian.