ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście

autor: lisima    id motywu: 2678
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność zawsze działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, leśnego krajobrazu od razu poprawia nastrój. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy można przedłużyć poczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście.  

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście występuje w bogatej kolorystyce i wzorach. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Wyblakłe Egzotyczne Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście to przyroda w różnych odsłonach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, błękitny, różowy, szarość, pomarańcz, żółty, biały, kremowy, bordo, czerń, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzory na tapecie Wyblakłe Egzotyczne Liście nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście. Można nią wyłożyć większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Wyblakłe Egzotyczne Liście

Tapeta Wyblakłe Egzotyczne Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Wyblakłe Egzotyczne Liście bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ścian.