ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wiosenne Zielone Liście

autor: Jallo    id motywu: 2677
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście Tapeta Wiosenne Zielone Liście Tapeta Wiosenne Zielone Liście Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność od niepamiętnych czasów wpływała na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu od razu poprawia nastrój. Obserwując świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się utrwalić uczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Wiosenne Zielone Liście.  

Tapeta Wiosenne Zielone Liście – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Wiosenne Zielone Liście występuje w wielu kolorach i wzorach. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Wiosenne Zielone Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten widok roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Wiosenne Zielone Liście to zieleń w wielu odmianach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, róż, szarość, pomarańcz, żółty, biel, kremowy, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Wiosenne Zielone Liście nie ma sobie równych. Ujrzymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropik, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i wiele innych.

Tapeta Wiosenne Zielone Liście w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Wiosenne Zielone Liście. Można tą tapetą wyłożyć większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Wiosenne Zielone Liście to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Wiosenne Zielone Liście

Tapeta Wiosenne Zielone Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Wiosenne Zielone Liście bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.