ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wiosenne Zielone Liście

autor: Jallo    id motywu: 2677
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Tapeta Wiosenne Zielone Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność od niepamiętnych czasów wpływała na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu od razu poprawia nastrój. Obserwując świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się utrwalić uczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Wiosenne Zielone Liście.  

Tapeta Wiosenne Zielone Liście – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Wiosenne Zielone Liście występuje w wielu kolorach i wzorach. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Wiosenne Zielone Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten widok roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Wiosenne Zielone Liście to zieleń w wielu odmianach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, róż, szarość, pomarańcz, żółty, biel, kremowy, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Wiosenne Zielone Liście nie ma sobie równych. Ujrzymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropik, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i wiele innych.

Tapeta Wiosenne Zielone Liście w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Wiosenne Zielone Liście. Można tą tapetą wyłożyć większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Wiosenne Zielone Liście to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Wiosenne Zielone Liście

Tapeta Wiosenne Zielone Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Wiosenne Zielone Liście bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.