ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wektor złoty geometryczny

autor: Olgastocker    id motywu: 2844
Tapeta Wektor złoty geometryczny
Tapeta Wektor złoty geometryczny
Tapeta Wektor złoty geometryczny
Tapeta Wektor złoty geometryczny Tapeta Wektor złoty geometryczny Tapeta Wektor złoty geometryczny

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Wektor złoty geometryczny

Styl minimal artstał się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Wektor złoty geometryczny

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych kształtów, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biała i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu designowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Wektor złoty geometryczny to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Wektor złoty geometryczny pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Wektor złoty geometryczny. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Wektor złoty geometryczny zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Wektor złoty geometryczny Tapeta Wektor złoty geometryczny posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Wektor złoty geometryczny. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.