ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wektor wzór szary

autor: Oleksandra    id motywu: 2874
Tapeta Wektor wzór szary
Tapeta Wektor wzór szary
Tapeta Wektor wzór szary
Tapeta Wektor wzór szary Tapeta Wektor wzór szary Tapeta Wektor wzór szary

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Wektor wzór szary

Styl minimal artstał się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Wektor wzór szary

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Wektor wzór szary to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Wektor wzór szary pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Wektor wzór szary. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Wektor wzór szary zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Wektor wzór szary Tapeta Wektor wzór szary posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odbija refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Wektor wzór szary. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.