ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wektor wzór beżowy

autor: Oleksandra    id motywu: 2854
Tapeta Wektor wzór beżowy
Tapeta Wektor wzór beżowy
Tapeta Wektor wzór beżowy
Tapeta Wektor wzór beżowy Tapeta Wektor wzór beżowy Tapeta Wektor wzór beżowy

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Wektor wzór beżowy

Styl minimal artstaje się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Wektor wzór beżowy

Tapeta w stylu minimal art to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Wektor wzór beżowy to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Wektor wzór beżowy pasuje do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Wektor wzór beżowy. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Wektor wzór beżowy zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Wektor wzór beżowy Tapeta Wektor wzór beżowy posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Wektor wzór beżowy. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.