ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wektor kwiatowy wzór

autor: Toltemara    id motywu: 2813
Tapeta Wektor kwiatowy wzór
Tapeta Wektor kwiatowy wzór
Tapeta Wektor kwiatowy wzór
Tapeta Wektor kwiatowy wzór Tapeta Wektor kwiatowy wzór Tapeta Wektor kwiatowy wzór

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Wektor kwiatowy wzór - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, odcień ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można także zastosować tapetę Wektor kwiatowy wzór. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Wektor kwiatowy wzór wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Wektor kwiatowy wzór cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Wektor kwiatowy wzór w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Wektor kwiatowy wzór w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Wektor kwiatowy wzór. 

Wzornictwo tapety Wektor kwiatowy wzór

Na tapecie Wektor kwiatowy wzór dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i szkice flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Wektor kwiatowy wzór

Tapeta Wektor kwiatowy wzór ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Wektor kwiatowy wzór odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Wektor kwiatowy wzór

Tapetę Wektor kwiatowy wzór przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.