ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta wektor geometryczny sześciokąt

autor: sunspire    id motywu: 2742
Tapeta wektor geometryczny sześciokąt
Tapeta wektor geometryczny sześciokąt
Tapeta wektor geometryczny sześciokąt
Tapeta wektor geometryczny sześciokąt Tapeta wektor geometryczny sześciokąt Tapeta wektor geometryczny sześciokąt

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym wektor geometryczny sześciokąt

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna wektor geometryczny sześciokąt

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwony, zielony, orange, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta wektor geometryczny sześciokąt to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta wektor geometryczny sześciokąt będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą wektor geometryczny sześciokąt. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą wektor geometryczny sześciokąt zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety wektor geometryczny sześciokąt Tapeta wektor geometryczny sześciokąt ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę wektor geometryczny sześciokąt. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.