ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Wektor geometryczne bez szwu

autor: Olgastocker    id motywu: 2748
Tapeta Wektor geometryczne bez szwu
Tapeta Wektor geometryczne bez szwu
Tapeta Wektor geometryczne bez szwu
Tapeta Wektor geometryczne bez szwu Tapeta Wektor geometryczne bez szwu Tapeta Wektor geometryczne bez szwu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Wektor geometryczne bez szwu

Styl minimalistycznystaje się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Wektor geometryczne bez szwu

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwony, zielony, orange, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Wektor geometryczne bez szwu to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Wektor geometryczne bez szwu będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Wektor geometryczne bez szwu. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Wektor geometryczne bez szwu zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Wektor geometryczne bez szwu Tapeta Wektor geometryczne bez szwu posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Wektor geometryczne bez szwu. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i chwilę poczekać.