ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu

autor: Oksana Stepova    id motywu: 2790
Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu
Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu
Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu
Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Unikalne ręcznie rysowane bez szwu. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Unikalne ręcznie rysowane bez szwu cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Unikalne ręcznie rysowane bez szwu w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Unikalne ręcznie rysowane bez szwu. 

Wzornictwo tapety Unikalne ręcznie rysowane bez szwu

Na tapecie Unikalne ręcznie rysowane bez szwu dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Unikalne ręcznie rysowane bez szwu

Tapeta Unikalne ręcznie rysowane bez szwu ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Unikalne ręcznie rysowane bez szwu redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Unikalne ręcznie rysowane bez szwu

Tapetę Unikalne ręcznie rysowane bez szwu przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.