ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ulewny Dzień

autor: Nina Hlupich    id motywu: 2958
Tapeta Ulewny Dzień
Tapeta Ulewny Dzień
Tapeta Ulewny Dzień
Tapeta Ulewny Dzień
Tapeta Ulewny Dzień
Tapeta Ulewny Dzień
Tapeta Ulewny Dzień
Tapeta Ulewny Dzień
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety Minimalistyczne - siła spokoju i harmonii

Minimalistyczne projekty tapet to fantastyczny możliwość na wprowadzenie poczucia spokoju i równowagi do domu. Charakteryzują się mieszanką prostych kolorów i wzorów, które kreują uczucie relaksu. Niezależnie od tego, czy chcesz wnieść odrobinę stylu do swojego salonu, czy wykreować relaksacyjną atmosferę w sypialni - dzięki prostemu, ale wyrafinowanemu wyglądowi, minimalistyczne projekty tapet mogą zmienić każdy pokój w kojącą oazę.  

Tapeta Ulewny Dzień na wymiar

Tapety minimalistyczne są nie tylko czyste, ale mogą być również używane jako kreatywne płótno do wyrażania swojego stylu i osobowości. Dzięki minimalistycznym wzorom tapet możesz wykreować aranżację , który jest zarówno ponadczasowy, jak i nowoczesny niezależnie od miejsca, gdzie ją zainstalujesz. Dodatkowego efektu nada jej wyjątkowa struktura naszej tapety winylowej strukturze betonu, która będzie się wyjątkowo wyróżniać w twoim wnętrzu.