ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Turkusowa Łąka

autor: Olgastocker    id motywu: 2875
Tapeta Turkusowa Łąka
Tapeta Turkusowa Łąka
Tapeta Turkusowa Łąka
Tapeta Turkusowa Łąka
Tapeta Turkusowa Łąka
Tapeta Turkusowa Łąka
Tapeta Turkusowa Łąka
Tapeta Turkusowa Łąka
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Turkusowa Łąka

Styl minimal artstał się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Turkusowa Łąka

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Turkusowa Łąka to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Turkusowa Łąka będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Turkusowa Łąka. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Turkusowa Łąka zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Turkusowa Łąka Tapeta Turkusowa Łąka posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Turkusowa Łąka. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.