ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Tropikalne Palmy

autor: annaveroniq    id motywu: 2683
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy Tapeta Tropikalne Palmy Tapeta Tropikalne Palmy Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując świat roślin wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje ochotę na więcej. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Tropikalne Palmy.  

Tapeta Tropikalne Palmy – uderzająca moc roślin

Tapeta Tropikalne Palmy występuje w bogatej kolorystyce i wzorach. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Tropikalne Palmy o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że nieustannie czujemy się odprężeni. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Tropikalne Palmy to przyroda w różnych odsłonach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatów w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, różowy, szary, organge, złoto, biały, ecru, bordowy, czerń, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Tropikalne Palmy nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i inne.

Tapeta Tropikalne Palmy w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Tropikalne Palmy. Można nią wyłożyć duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Tropikalne Palmy to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Tropikalne Palmy

Tapeta Tropikalne Palmy posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też pewną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Tropikalne Palmy bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju montażowego. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.