ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Tropikalne Palmy

autor: annaveroniq    id motywu: 2683
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Tapeta Tropikalne Palmy
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując świat roślin wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje ochotę na więcej. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Tropikalne Palmy.  

Tapeta Tropikalne Palmy – uderzająca moc roślin

Tapeta Tropikalne Palmy występuje w bogatej kolorystyce i wzorach. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Tropikalne Palmy o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że nieustannie czujemy się odprężeni. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Tropikalne Palmy to przyroda w różnych odsłonach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatów w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, różowy, szary, organge, złoto, biały, ecru, bordowy, czerń, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Tropikalne Palmy nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i inne.

Tapeta Tropikalne Palmy w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Tropikalne Palmy. Można nią wyłożyć duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Tropikalne Palmy to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Tropikalne Palmy

Tapeta Tropikalne Palmy posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też pewną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Tropikalne Palmy bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju montażowego. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.