ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne

autor: Dasha D    id motywu: 2850
Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne
Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne
Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne
Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Tropikalne liście minimalistyczne

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Tropikalne liście minimalistyczne

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Tropikalne liście minimalistyczne. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Tropikalne liście minimalistyczne zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Tropikalne liście minimalistyczne Tapeta Tropikalne liście minimalistyczne posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Tropikalne liście minimalistyczne. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.