ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne

autor: Dasha D    id motywu: 2850
Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne
Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne
Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne
Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne
Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne
Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne
Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne
Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Tropikalne Liście Minimalistyczne

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Tropikalne Liście Minimalistyczne

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Tropikalne Liście Minimalistyczne. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Tropikalne Liście Minimalistyczne zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Tropikalne Liście Minimalistyczne Tapeta Tropikalne Liście Minimalistyczne posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Tropikalne Liście Minimalistyczne. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.