ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Trójkąty 3D

autor: Ron Dale    id motywu: 2855
Tapeta Trójkąty 3D
Tapeta Trójkąty 3D
Tapeta Trójkąty 3D
Tapeta Trójkąty 3D Tapeta Trójkąty 3D Tapeta Trójkąty 3D

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Trójkąty 3D

Styl minimal artstaje się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Trójkąty 3D

Tapeta w stylu minimal art to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty mają kolor blady. Najbardziej zauważalne są barwy biała i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Trójkąty 3D to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Trójkąty 3D pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Trójkąty 3D. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Trójkąty 3D zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Trójkąty 3D Tapeta Trójkąty 3D posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Trójkąty 3D. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do ściany i moment poczekać.