ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego

autor: KaliaZen    id motywu: 2814
Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego
Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego
Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego
Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Tribal z efektem barwienia monochromatycznego. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Tribal z efektem barwienia monochromatycznego cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Tribal z efektem barwienia monochromatycznego w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Tribal z efektem barwienia monochromatycznego. 

Wzornictwo tapety Tribal z efektem barwienia monochromatycznego

Na tapecie Tribal z efektem barwienia monochromatycznego dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, lisa,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Tribal z efektem barwienia monochromatycznego

Tapeta Tribal z efektem barwienia monochromatycznego posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Tribal z efektem barwienia monochromatycznego eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Tribal z efektem barwienia monochromatycznego

Tapetę Tribal z efektem barwienia monochromatycznego klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.