ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Transparentne Liście

autor: Betelgejze    id motywu: 2865
Tapeta Transparentne Liście
Tapeta Transparentne Liście
Tapeta Transparentne Liście
Tapeta Transparentne Liście Tapeta Transparentne Liście Tapeta Transparentne Liście

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Transparentne Liście

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Transparentne Liście

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Transparentne Liście to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Transparentne Liście pasuje do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Transparentne Liście. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Transparentne Liście zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Transparentne Liście Tapeta Transparentne Liście posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Transparentne Liście. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.