ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Transparentne Liście

autor: Betelgejze    id motywu: 2865
Tapeta Transparentne Liście
Tapeta Transparentne Liście
Tapeta Transparentne Liście
Tapeta Transparentne Liście
Tapeta Transparentne Liście Tapeta Transparentne Liście Tapeta Transparentne Liście Tapeta Transparentne Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Transparentne Liście

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Transparentne Liście

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Transparentne Liście to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Transparentne Liście pasuje do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Transparentne Liście. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Transparentne Liście zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Transparentne Liście Tapeta Transparentne Liście posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Transparentne Liście. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.