ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Tło wektor wzór linii

autor: Anna Beatty    id motywu: 2845
Tapeta Tło wektor wzór linii
Tapeta Tło wektor wzór linii
Tapeta Tło wektor wzór linii
Tapeta Tło wektor wzór linii Tapeta Tło wektor wzór linii Tapeta Tło wektor wzór linii

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Tło wektor wzór linii

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Tło wektor wzór linii

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej zauważalne są kolory biel i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Tło wektor wzór linii to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Tło wektor wzór linii będzie pasowała do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Tło wektor wzór linii. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Tło wektor wzór linii zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Tło wektor wzór linii Tapeta Tło wektor wzór linii posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Tło wektor wzór linii. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do ściany i chwilę poczekać.