ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Tło liści Zielony biały

autor: nadiinko    id motywu: 2857
Tapeta Tło liści Zielony biały
Tapeta Tło liści Zielony biały
Tapeta Tło liści Zielony biały
Tapeta Tło liści Zielony biały Tapeta Tło liści Zielony biały Tapeta Tło liści Zielony biały

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Tło liści Zielony biały

Styl minimalistycznystał się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców doskonale znających charakterystykę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Tło liści Zielony biały

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zielony, orange, żółty mają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biała i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Tło liści Zielony biały to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Tło liści Zielony biały pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Tło liści Zielony biały. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Tło liści Zielony biały zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Tło liści Zielony biały Tapeta Tło liści Zielony biały posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Tło liści Zielony biały. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.