ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Tkane Płótno

autor: tkoko    id motywu: 2750
Tapeta Tkane Płótno
Tapeta Tkane Płótno
Tapeta Tkane Płótno
Tapeta Tkane Płótno
Tapeta Tkane Płótno
Tapeta Tkane Płótno
Tapeta Tkane Płótno
Tapeta Tkane Płótno
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety Czarno-białe – kontrast i unikatowość

Monochromatyczne, czarno-białe tapety to moc kontrastu i niepowtarzalności. W zależności od wykorzystania i układu mogą wdrożyć więcej życia lub nostalgii do pomieszczenia. Klasyka zawsze się obroni i nigdy nie wyjdzie z mody, jest prosta a zarazem elegancka, z pasującymi dodatkami możesz zmienić swój salon, sypialnie albo łazienkę nie do poznania.

Tapeta na wymiar Tkane Płótno – monochromatyczne przestrzenie 

Monochromatyczny wzór wykorzystywany jest zazwyczaj na fragmencie bądź na całej jednej ścianie w wnętrzu.Czarnobiały akcent idealnie sprawdzi się na materiale samoprzylepnym z mocnym klejem w łazience. Opcjonalny laminat zabezpieczy materiał przed działaniem wilgoci, wody oraz innych zanieczyszczeń. Warstwa pozostawia cudownie matowe wykończenie co przy tego typu kolorystyce prezentuje się idealnie.