Strona główna / Tapety / Kategorie / Glamour
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szkic Złotych Liści

autor: Betelgejze    id motywu: 2700
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści Tapeta Szkic Złotych Liści Tapeta Szkic Złotych Liści

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Szkic Złotych Liści - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także zastosować tapetę Szkic Złotych Liści. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Szkic Złotych Liści wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Szkic Złotych Liści charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Szkic Złotych Liści w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Szkic Złotych Liści w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Szkic Złotych Liści. 

Wzornictwo tapety Szkic Złotych Liści

Na tapecie Szkic Złotych Liści dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat Skandynawii. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Szkic Złotych Liści

Tapeta Szkic Złotych Liści ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Szkic Złotych Liści eliminuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Szkic Złotych Liści

Tapetę Szkic Złotych Liści klei się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.