ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szkic Złotych Liści

autor: Betelgejze    id motywu: 2700
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści
Tapeta Szkic Złotych Liści
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Szkic Złotych Liści - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także zastosować tapetę Szkic Złotych Liści. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Szkic Złotych Liści wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Szkic Złotych Liści charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Szkic Złotych Liści w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Szkic Złotych Liści w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Szkic Złotych Liści. 

Wzornictwo tapety Szkic Złotych Liści

Na tapecie Szkic Złotych Liści dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat Skandynawii. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Szkic Złotych Liści

Tapeta Szkic Złotych Liści ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Szkic Złotych Liści eliminuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Szkic Złotych Liści

Tapetę Szkic Złotych Liści klei się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.