ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage

autor: marinavorona    id motywu: 2703
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność od niepamiętnych czasów wpływała na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, lasu od razu poprawia nastrój. Patrząc zieleń wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można utrwalić poczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage.  

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Szkic Liści w Stylu Vintage o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten wizerunek roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage to natura w wielu odsłonach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, niebieski, róż, szary, pomarańcz, złoty, biały, ecru, bordo, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Szkic Liści w Stylu Vintage nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage w pokojach

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których idealnie pasuje tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage. Można tą tapetą ozdobić duży i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Szkic Liści w Stylu Vintage

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Szkic Liści w Stylu Vintage bardzo prosto klei się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.