ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage

autor: marinavorona    id motywu: 2703
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność od niepamiętnych czasów wpływała na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, lasu od razu poprawia nastrój. Patrząc zieleń wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można utrwalić poczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage.  

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Szkic Liści w Stylu Vintage o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten wizerunek roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage to natura w wielu odsłonach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, niebieski, róż, szary, pomarańcz, złoty, biały, ecru, bordo, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Szkic Liści w Stylu Vintage nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage w pokojach

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których idealnie pasuje tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage. Można tą tapetą ozdobić duży i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Szkic Liści w Stylu Vintage

Tapeta Szkic Liści w Stylu Vintage posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Szkic Liści w Stylu Vintage bardzo prosto klei się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.