ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szkic Czarnych Trójkątów

autor: milezaway    id motywu: 2718
Tapeta Szkic Czarnych Trójkątów
Tapeta Szkic Czarnych Trójkątów
Tapeta Szkic Czarnych Trójkątów
Tapeta Szkic Czarnych Trójkątów
Tapeta Szkic Czarnych Trójkątów
Tapeta Szkic Czarnych Trójkątów
Tapeta Szkic Czarnych Trójkątów
Tapeta Szkic Czarnych Trójkątów
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety Geometryczne – uderzająca moc geometrii

Geometryczne tapety do domu to doskonały sposób na dokładanie subtelnego wzoru ścianom. W naszym sklepie znajdziesz bogatą kolekcję tapet dla współczesnych domów, a także małe, geometryczne wzory dla biur. Jeśli chcesz {stworzyć, wykreować} charakterystyczną ścianę w swoim domu, która bez wątpienia będzie zwracać uwagę każdego, na pewno sprawdź kolekcję naszych wzorów!

Tapeta na wymiar Szkic Czarnych Trójkątów – wzory geometryczne

Odcienie takie jak biały, beżowy, szary i czarny są idealne, aby dodać krzykliwy geometryczny nadruk i pracować w harmonii z nim. Przeciwnie - jeśli stosujesz neutralnej geometrycznej tapety, takiej jak wzór: kalejdoskop - w kolorze białym, wprowadź do swojego pokoju kilka jasnych kolorów. Zabieg ten wniesie elegancje i świeżość do twojego pomieszczenia. Możesz kupić próbki online, aby przetestować wzory we własnym domu, dodatkowo nasz kompetentny zespół jest zawsze pod ręką, aby pomóc w dopasowaniu idealnej tapety geometrycznej dla Twoich przestrzeni.