ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szkic Bananowca

autor: imaginarybo    id motywu: 2876
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca Tapeta Szkic Bananowca Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Szkic Bananowca

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Szkic Bananowca

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Szkic Bananowca to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Szkic Bananowca pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Szkic Bananowca. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Szkic Bananowca zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Szkic Bananowca Tapeta Szkic Bananowca ma dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Szkic Bananowca. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.