ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szkic Bananowca

autor: imaginarybo    id motywu: 2876
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca
Tapeta Szkic Bananowca
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Szkic Bananowca

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Szkic Bananowca

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Szkic Bananowca to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Szkic Bananowca pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Szkic Bananowca. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Szkic Bananowca zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Szkic Bananowca Tapeta Szkic Bananowca ma dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Szkic Bananowca. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.