ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szare Minimalistyczne Listki

autor: Oleksandra    id motywu: 2874
Tapeta Szare Minimalistyczne Listki
Tapeta Szare Minimalistyczne Listki
Tapeta Szare Minimalistyczne Listki
Tapeta Szare Minimalistyczne Listki
Tapeta Szare Minimalistyczne Listki
Tapeta Szare Minimalistyczne Listki
Tapeta Szare Minimalistyczne Listki
Tapeta Szare Minimalistyczne Listki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Szare Minimalistyczne Listki

Styl minimal artstał się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Szare Minimalistyczne Listki

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Szare Minimalistyczne Listki to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Szare Minimalistyczne Listki pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Szare Minimalistyczne Listki. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Szare Minimalistyczne Listki zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Szare Minimalistyczne Listki Tapeta Szare Minimalistyczne Listki posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odbija refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Szare Minimalistyczne Listki. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.