ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szare Koty

autor: Larienn    id motywu: 3608
Tapeta Szare Koty
Tapeta Szare Koty
Tapeta Szare Koty
Tapeta Szare Koty
Tapeta Szare Koty
Tapeta Szare Koty
Tapeta Szare Koty
Tapeta Szare Koty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety Dziecięce – inspirowane miłością do najmłodszych!

Tapety do pokoju dziecięcego, zapełnione kolorowymi wzorami i niesamowitymi muralami. Przekształcą pokój dziecka, przedszkole lub obszar do zabawy w coś nierzeczywistego z niespotykanym wzorem. Od zwierząt z dżungli, przez pastlelowe kwiaty lub magiczne jednorożce. W naszym sklepie znajdziesz idealne tapety dla chłopców, dziewczynek i niemowląt.

Tapeta dziecięca Szare Koty na wymiar

Nasze tapety dla dzieci są całkowicie ekologiczne i wykonane z wysokiej jakości włókniny. Wszystkie tapety dziecięce dostępne są w wersji zarówno tradycyjnej z klejem jak i samoprzylepnej więc montaż jest szybki łatwy. Próbujesz znaleźć idealny nadruk do pokoju dziecięcego? Znajdziesz tutaj wszystkie pomysły, których pragniesz z naszymi tapetami do sypialni dla dzieci. Dzięki nim pokój dziecka pozyska charakteru oraz oryginalnego stylu, który będzie odpowiadał jego potrzebom i gustom.